Królewski Spichlerz

Menu naszej restauracji oferuje dania kuchni polskiej. Wszystkie potrawy, zaskakujące niespotykanym bukietem smaków i aromatów, przygotowywane są z najwyższej jakości produktów. Dbamy przede wszystkim o wyjątkowy smak, ale za równie ważne uznajemy sposób ich podania.

Eleganckie i przestronne wnętrza restauracji, w połączeniu z profesjonalną obsługą, stanowią idealne miejsce spotkań biznesowych. To również doskonałe miejsce na niedzielny obiad z rodziną oraz przyjaciółmi, czy przyjęcia okolicznościowe.

Dopełnieniem kulinarnych doznań będą bez wątpienia piękne widoki roztaczające się na Motławę oraz gdańską architekturę. Naszych gości witamy zawsze z otwartymi ramionami.

Zobacz menu

Celebruj ważne chwile!

Gościnność jest wpisana na stałe w ramy naszej działalności. Zachęcamy do celebrowania w naszych progach ważnych uroczystości, wydarzeń i spotkań biznesowych. Z przyjemnością zorganizujemy dla Państwa wesele, imieniny i urodziny, komunię świętą oraz wiele innych rodzinnych uroczystości. W odpowiedzi na potrzeby naszych klientów w naszej ofercie znajdziecie Państwo również catering na terenie Trójmiasta.

Godziny otwarcia: 07:00-22:00
Śniadania: 07:00-10:30
Restauracja: 13:00-22:00