Spotkania biznesowe

Hotel Królewski przez ponad 10 lat stał się prestiżowym miejscem spotkań biznesowych i konferencji. Dzięki długoletniemu doświadczeniu łączy aspekt biznesowy z indywidualnym podejściem do klienta.

To wyjątkowe miejsce pełne magii wypełniającej zabytkowy Spichlerz na wyspie Ołowianka nad brzegiem Motławy, w sąsiedztwie Polskiej Filharmonii Bałtyckiej jest idealnym miejscem na kompleksową organizację konferencji, szkoleń, czy kameralnych spotkań biznesowych.

 

OFERTA NA PRZERWE KAWOWĄ

Sale konferencyjne

Hotel Królewski oferuje trzy funkcjonalne, klimatyzowane i w pełni wyposażone sale konferencyjne. Sale pozwalają na komfortowe przeprowadzenie prezentacji, konferencji, szkoleń oraz wykładów dla 180 osób. Oferta konferencyjna hotelu obejmuje także szeroki wybór zestawów przerw kawowych, lunchów oraz kolacji. W salach konferencyjnych i sąsiadującej z nimi Restauracji Stary Spichlerz organizujemy także imprezy okolicznościowe.
Ponadto sale wyposażone są w rzutnik z ekranem, bezprzewodowy szybki Internet, flipchart wraz z markerami, możliwość przyciemnienia światła oraz profesjonalne nagłośnienie i mikrofony.

Zapytania o konkretne terminy oraz szczegółową ofertę prosimy składać pod adresem e-mail: marketing@hotelkrolewski.pl

Formularz kontaktu

Szukasz sali konferencyjnej w Gdańsku? Planujesz bankiet, spotkanie biznesowe? Wypełnij formularz  – skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy ofertę uszytą na miarę Twoich potrzeb.