Przyjęcia weselne

Ślub to najważniejszy dzień w życiu, a wesele to wyjątkowa uroczystość, którą będziecie wspominać przez całe życie. Jesteśmy pewni, że w Hotelu Królewskim Wasze marzenia rozkwitną najpiękniej, ponieważ nadamy im prawdziwe urzekającą oprawę.

Organizacja Waszego wesela to dla nas wielki zaszczyt, dlatego zaplanujemy każdy szczegół, aby ta wyjątkowa noc pozostała dla Was i Waszych Gości najpiękniejszym wspomnieniem.

Zobacz ofertę

Imprezy okolicznościowe

W Hotelu Królewskim uroczystości rodzinne i bankiety mają niezapomniany smak i wyjątkową oprawę. Przygotowując menu uwzględniamy wszystkie życzenia i sugestie uzupełniając je o kreatywne pomysły naszego Szefa Kuchni.

Korzystając z oryginalnych receptur wydobywamy z kuchni regionalnej wszystko co najlepsze zachwycając podniebienia naszych Gości kulinarną tradycją polskiej kuchni.

Od lat towarzyszymy Państwu w organizacji wszelkich przyjęć i imprez okolicznościowych. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w kwestii wszelkiego rodzaju uroczystości: urodzin, imienin, chrzcin, przyjęć komunijnych, obiadów weselnych oraz bankietów.

Zachęcamy do kontaktu z działem marketingu w celu poznania szczegółów naszej oferty i dostosowania jej do Państwa potrzeb.